Piešťany – Púchov 0:5

  • Šport / Futbal
  • 10. júna 2014, 13:15
  • Autor:th/sita/red

Futbalisti PFK Piešťany odohrali v sobotu zápas predposledného 29. kola tretej ligy, skupina západ, doma proti FK Púchov, no súper mal jednoznačne navrch a zvíťazil 5:0. V poslednom kole odohrajú Piešťanci derby vo Vrbovom.

Piešťany nastúpili po minulotýždňovej blamáži už v plnom počte a so súperom držali krok 36 minút, keď prvýkrát inkasovali gól od Piláta. Rovnaký hráč Púchova sa presadil aj druhý raz tesne pred odchodom do šatní. V druhej časti zápasu už hostia hru kontrolovali. V 55. zvýšil na 3:0 pre Púchov Bielik a na 4:0 v 70. min Šimáček. Skóre ešte v závere upravil na 5:0 svojím druhým gólom Bielik a Púchov tak zdolal Piešťany o päť gólov.


OPRAVA: Na druhý polčas nenastúpili

Duel 28. kola tretej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže, skupina západ, ŠKF Sereď – PFK Piešťany v nedeľu 1. júna nedohrali pre pokles počtu hráčov hostí pod sedem. Brankár Martin Nitka bol totiž trikrát ošetrovaný a po oznámení, že do druhého polčasu nenastúpi, hlavný rozhodca stretnutie predčasne ukončil. Športovo-technická komisia Slovenského futbalového zväzu v tomto súboji vyhlásila kontumáciu, priznala zisk troch bodov pre Sereď a ponechala skóre dosiahnuté na hracej ploche – 0:9. Piešťanci navyše môžu rátať aj s postihom od disciplinárnej komisie.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 28. januára. Tento deň je Európskym dňom ochrany osobných údajov, Medzinárodným dňom mobilizácie proti jadrovej vojne a…
  • 27.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
S veľkou bolesťou v srdci nám naša čitateľka z Piešťan poslala smútočné oznámenie o skone jej milovaného manžela a otca…
  • 28.01.2023, 08:00
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťanský týždeň / Piešťany
nedeľa, 29. januára 2023
Meniny má Gašpar, zajtra Ema