Nový aquapark privítal prvých navštevníkov

  • Spravodajstvo
  • 10. júna 2014, 12:23
  • Autor:vd

Slnko, ležadlá, plážový piesok , obrovské nafukovacie vodné atrakcie, ktorým dominuje takmer štrnásť metrov vysoký žralok, ale hlavne najväčšia 54 metrov dlhá šmykľavka v Strednej Európe. To všetko zažilo asi dvesto návštevníkov v novootvorenom vodnom Funny parku na Hlbokej ulici v Piešťanoch. Pásku do areálu s 13 500 metrami štvorcovými pieskovej plochy prestrihol v deň otvorenie letnej kúpeľnej sezóny, v sobotu 7. júna primátor mesta Remo Cicutto.

„Som veľmi rád, že konečne sedím v bufete,“ tešil sa zo zrodu novej prevádzky jej iniciátor Milan Raffesberg. Vysielačkou dával pokyny pracovníčkam v pokladnici, aby privítali ďalšieho ohláseného hosťa. Po našej pravici sedel Milan Rojko, ktorý koordinoval prácu v bufete. Na stole boli chladené miešané nápoje, ľudia popíjali pivo, niektorí sa tu aj naobedovali. Väčšina z nich však trávila horúce letné popoludnie pri dvoch veľkoplošných bazénoch, v ktorých sa ich ratolesti vozili na obrovských nafukovacích banánoch alebo obrovských okrúhlych nafukovačkách a šantili na trampolínach.

Viac sa dočítate v Piešťanskom týždni číslo 24, ktoré je v predaji od 10. júna.

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zdenko, zajtra Gabriela