Rozhodnuté: V aquaparku sa okúpete v sobotu

  • Spravodajstvo
  • 5. júna 2014, 10:31
  • Autor:vd

Brány nového aquaparku pri zimnom štadióne v Piešťanoch sa pre verejnosť otvoria v sobotu 7. júna o deviatej hodine ráno. Deň predtým bude skúšobná prevádzka.

Tento týždeň odobrili otvorenie prevádzky odborníci z Úradu verejného zdravia v Trnave. „Zajtra, čiže v piatok 6. júna tam budeme od rána skúšať, či všetko funguje tak ako má a následne v sobotu ráno sprístupníme aquapark aj pre verejnosť,“ povedal pre Piešťanský týždeň prevádzkovateľ vodného sveta Milan Raffesberg. Piešťanci sa tak môžu tešiť na rôzne atrakcie rozložené na ploche 13 500 metrov štvorcových bieleho piesku. Jeho súčasťou bude hlavný bazén s dĺžkou štyridsať metrov a takmer štrnásť metrov vysoký nafukovací žralok, ktorému z úst vychádzajú šmykľavky ústiace do vody. K dispozícii budú aj farebné plastové člnky na ručný pohon či nafukovacie plavidlá.

Vyhrajte lístky do Funny parku
Piešťanský týždeň pripravil súťaž o štyri vstupenky pre celú rodinu do aquaparku Funny park v Piešťanoch. Stačí poslať jeden kupón uverejnený v Piešťanskom týždni na adresu redakcie: Teplická 63, 921 01 Piešťany, alebo SMS v tvare: sutaz(medzera)vstupenky(medzera)funny(medzera)telefonický kontakt na číslo 7037. Cena SMS je 1 € s DPH. Súťaž trvá do 29. júna 2014. Meno výhercu vstupeniek uverejníme v PT č. 27, ktorý vyjde 1. júla.

Zaslaním korešpondenčného lístku udeľujem v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. súhlas so spracovaním tu poskytnutých údajov spoločnosti WINTER média, a.s., so sídlom Teplická 63, 921 01 Piešťany. Súhlas na spracovanie osobných údajov udeľujem za účelom zaradenia do databázy súťažiacich o vstupenky do Funny Parku a to na dobu trvania súťaže, t.j. do 1. 7. 2014. Súhlas so spracovaním osobných údajov udeľujem dobrovoľne a môžem ho kedykoľvek písomne odvolať. Osobné údaje spracované v tejto súťaži nebudú poskytnuté tretej strane.

Viac sa o tejto atrakcii dočítate v nasledujúcom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 28. januára. Tento deň je Európskym dňom ochrany osobných údajov, Medzinárodným dňom mobilizácie proti jadrovej vojne a…
  • 27.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
S veľkou bolesťou v srdci nám naša čitateľka z Piešťan poslala smútočné oznámenie o skone jej milovaného manžela a otca…
  • 28.01.2023, 08:00
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťanský týždeň / Piešťany
nedeľa, 29. januára 2023
Meniny má Gašpar, zajtra Ema