Budúce obchodníčky a podnikateľov čaká život

  • Spravodajstvo / Región
  • 4. júna 2014, 14:28
  • Autor:vd

Je ich spolu devätnásť. Chlapcov je tu ako šafranu – sú štyria. Triedu s označením 4. OA si k maturite doviedla učiteľka informatiky Alena Sestrienková. Kolektív sa počas štyroch rokov štúdia na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Piešťanoch vyformoval na dve zdravé jadrá. O tom, ktoré z nich je kvalitnejšie, niet pochýb: jedno aj druhé!

Maturantov tejto triedy čakajú skúšky zo slovenčiny, angličtiny, ekonomiky, práva, techniky obsluhy, manažmentu, marketingu, propagácie či tovaroznalectva.
„Dve spolužiačky chcú ísť na vysoké školy. Jedna si podala prihlášku do Trnavy na filozofickú fakultu, kde chce študovať históriu, slovenčinu a literatúru. A ďalšia spolužiačka chce o rok skúsiť ekonomickú školu,“ povedala Piešťanskému týždňu Natália Tomanová.
Pri pohľade na tablo triedy je každému jasné, že väčšina z týchto mladých ľudí má ambície stať sa dobrými manažérmi, pracovníkmi marketingu či prevádzkarmi alebo ekonómami a účtovníčkami. Čaká ich veľký projekt – život! Veľa šťastia!

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 23, ktoré je v predaji od 3. júna.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 2. februára. Tento deň je Svetovým dňom zasväteného života a Svetovým dňom mokradí. Meniny má Erik, Erika.
  • 01.02.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 1. februára 2023
Meniny má Tatiana, zajtra Erik, Erika