Tenista Belanec víťazný

  • Šport / Tenis
  • 28. mája 2014, 13:26
  • Autor:rv

Tenisti z klubu TK Kúpele Piešťany sa v minulých týždňoch prezentovali veľmi dobrými výsledkami, keď získali nielen medaily, ale i postupové miesta na letné majstrovstvá Slovenska.

Príjemne prekvapil Matúš Belanec, keď vyhral v Zlatých Moravciach dobre obsadenú dvojhru dorastencov. Bronz v dvojhre získal Filip Šobáň, ku ktorému pridal spolu s klubovým partnerom Dávidom Valentom aj striebro zo štvorhry. V kategórii mladších žiakov získal striebro vo dvojhre na turnaji v Topoľčanoch Adrián Kopál a u starších žiačok v Nitre rozšírila svoju zbierku o bronz z dvojhry Alexandra Matejčíková.
Na dvorcoch TK Kúpele sa v najbližších dvoch týždňoch uskutočnia vždy v pondelok až piatok majstrovstvá Slovenska najskôr mladšieho a potom staršieho žiactva. Štartuje vždy 48 chlapcov a 48 dievčat a v nominačných listinách je kompletná slovenská špička i najlepší kluboví hráči.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 22, ktoré je v predaji od 27. mája.

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zdenko, zajtra Gabriela