Najviac kilometrov do práce najazdili IT cyglysty

  • Spravodajstvo
  • 22. mája 2014, 08:06
  • Autor:vd

Poradie piešťanských súťažných družstiev, ktoré sa zapojili do celoslovenského projektu Do práce na bicykli, sa dynamicky mení.

Po treťom týždni sa na prvej priečke v tabuľke umiestnil tím IT cyglysty zo Slovenských liečebných kúpeľov so 470 kilometrami. Ich lídrom je Juraj Golier, ktorý zvíťazil aj v počte najazdených kilometrov. Za tri týždne má na tachometri natočených 238,6 kilometra. Najviac ciest do práce prešla na bicykli Eva Seitlerová z tímu Úsmev z piešťanskej nemocnice. Na druhom mieste v súťaži družstiev s počtom najazdených kilometrov 418,8 sú Saganovci zo spoločnosti Domoss Technika. Ich najaktívnejším cyklistom je Boris Emila, ktorý má na konte 234 kilometrov. Tretí v poradí sú Ekomáci. Ich družstvo, ktoré má na konte 328,5 kilometrov, najlepšie reprezentuje Martin Michálek so 190,5 kilometrami. Zemiakovú medailu by v týchto dňoch získali za 296 kilometrov do práce i z práce Kolotočári zo spoločnosti Stakotra.
Celkovo sa v Piešťanoch prihlásilo do tohto projektu 137 ľudí. Z nich ôsmim sa zatiaľ na bicykel nepodarilo sadnúť.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 21, ktoré je v predaji od 20. mája.

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zoja, zajtra Zdenko