Hanková riaditeľkou gymnázia, Kolník povedie SPŠE

  • Spravodajstvo
  • 20. mája 2014, 11:06
  • Autor:red

Víťazmi dvoch výberových konaní – na Gymnáziu Pierra de Coubertina v Piešťanoch a na Strednej priemyselnej škole elektrotechnickej (SPŠE) – sa stali skúsení pedagógovia.

Rada školy gymnázia si v stredu 14. mája vybrala angličtinárku a slovenčinárku Miroslavu Hankovú z Piešťan. Výberová komisia na SPŠE odovzdala v piatok 16. mája väčšinu hlasov telocvikárovi Jozefovi Kolníkovi. Obe rady, zložené zo zástupcov pedagógov, žiakov aj rodičov potvrdili týchto kandidátov väčšinou hlasov.

Viac sa dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 21, ktoré je v predaji od 20. mája.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána