Kolkári z regiónu uspeli na majstrovstvách Slovenska

  • Šport / Kolky
  • 15. mája 2014, 09:26
  • Autor:th

Minulý týždeň sa vo viacerých kolkárňach uskutočnili majstrovstvá Slovenska všetkých mládežníckych kategórií a veľmi úspešne si na týchto podujatiach počínali i kolkári z piešťanského regiónu.

V kategórii juniorov, ktorí súťažili v kolkárni Interu Bratislava, vybojoval striebornú medailu Šimon Dúbrava z MKK Piešťany. Ďalší piešťanský hráč Damián Bielik skončil na nepopulárnom štvrtom mieste.
Medzi dorastencami, ktorí o titul majstra Slovenska bojovali v Bratislave na Pasienkoch, obsadil druhú priečku Marcel Ivančík z TJ Rakovice.
Na majstrovstvách Slovenska žiakov v Trstenej sa v súťaži dvojíc senzačne umiestnili na prvom mieste Alžbeta Verčíková a Veronika Zelinková z TJ Rakovice. Rakovický oddiel skončil na prvom mieste aj v súťaži družstiev v zložení A. Verčíková, V. Zelinková a Šimon Milan.
Zástupcovia nášho regiónu sa dočkali aj pozvánok do reprezentačných družstiev. Na Svetovom pohári dorastencov v Brne sa predstavil Marcel Ivančík z Rakovíc. Na majstrovstvách sveta do 23 rokov sa v Brne v dňoch 13.-18. mája predstaví Damian Bielik z MKK Piešťany i Martin Kozák, ktorý pôsobí v Podbrezovej.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 20, ktoré je v predaji od 13. mája.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 28. januára. Tento deň je Európskym dňom ochrany osobných údajov, Medzinárodným dňom mobilizácie proti jadrovej vojne a…
  • 27.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
S veľkou bolesťou v srdci nám naša čitateľka z Piešťan poslala smútočné oznámenie o skone jej milovaného manžela a otca…
  • 28.01.2023, 08:00
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťanský týždeň / Piešťany
nedeľa, 29. januára 2023
Meniny má Gašpar, zajtra Ema