Použité staničky na hlodavce zlikvidovali

  • Spravodajstvo
  • 14. mája 2014, 09:28
  • Autor:ip

Obyvateľ Jozefskej ulice v Piešťanoch upozornil našu redakciu na nevšedný nález pri stanovišti kontajnerov na komunálny odpad. Niekto tam totiž pravdepodobne v prvý májový deň ku košom vysypal nástrahy na hlodavce. Radnica o niekoľko dní zabezpečila likvidáciu tohto odpadu prostredníctvom firmy Marius Pedersen.

„Na Jozefskej ulici sa nachádzali rozhádzané použité staničky pre ničenie hlodavcov. Pravdepodobne ich sem niekto vyhodil po predchádzajúcej deratizácii. Mesto zabezpečuje túto činnosť na verejných priestranstvách a vykonať deratizáciu sú povinní podnikatelia aj správcovia bytových domov,“ uviedol pre Piešťanský týždeň vedúci referátu životného prostredia radnice Ján Baranovič.

Viac sa dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 20, ktoré je v predaji od 13. mája.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána