Prvé jarné víťazstvo Vrbového v Leviciach

• Spravodajstvo
  • 13. mája 2014, 11:58
  • Autor:ps

Futbalisti MFK Vrbové dokázali v jarnej časti tretej ligy konečne vyhrať, keď vyhrali v Leviciach 2:1.

Polovicu prvého polčasu mali domáci prevahu, ktorú využili na strelenie gólu. Postupne sa osmelili aj hostia a do polčasu vyrovnal na 1:1 Spál. Po zmene strán si hostia udržiavali prevahu, ktorú korunovali gólom strelecky disponovaného Spála – 2:1. Ten mohol dosiahnuť aj hetrik, ale pri svojom sóle sám na brankára neuspel. Vrbové podržal striedajúci brankár Simon Amcha, ktorý v druhom polčase nepustil za svoj chrbát ani jednu loptu. Pre Vrbovčanov to bolo prvé jarné víťazstvo.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 20, ktoré je v predaji od 13. mája.