Do práce na bicykli chodia najviac zelení páni

  • Spravodajstvo
  • 13. mája 2014, 10:00
  • Autor:vd

Aj Piešťanci, medzi nimi i mestskí úradníci, sa zapojili do celonárodnej súťaže s názvom Do práce na bicykli. Piešťany postavili spolu 37 družstiev. Po prvom týždni vedie s 81,4 najazdenými kilometrami tím Piešťanských zelených pánov z ON Semiconductoru Slovakia. Väčšinu – 60,8 km – prešiel Martin Vitko,
ktorý sa zaradil na prvé miesto tabuľky.

Celonárodnú súťaž vyhlásil vášnivý cyklista – národný cyklokoordinátor z ministerstva dopravy Peter Klučka. Projekt má za úlohu zrovnoprávniť pohyb cyklistov a motoristov na našich cestách.

Viac sa dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 20, ktoré je v predaji od 13. mája.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána