Vandali vytrhli kanalizačnú mrežu v podchode pod železnicu

  • Spravodajstvo
  • 12. mája 2014, 14:59
  • Autor:vd

Počas noci zo soboty 10. mája na nedeľu 11. mája vandali vytrhli v železničnom podchode na Vrbovskej ceste v Piešťanoch kanalizačnú mrežu. Odkryli tak asi meter hlboký a rovnako dlhý otvor.

Našťastie, nik do neho nevletel, pretože si ho všimol jeden z cyklistov, ktorí mal obrovské šťastie. Len centimetre ho delili od pádu, ktorý mohol skončiť tragicky, pretože v týchto miestach cyklisti naberajú vysokú rýchlosť. „Mal som sen, v ktorom ma varovala moja známa, aby som nešiel do podchodu. Keď som sa zobudil, nerozumel som mu. Až potom som ho pochopil. Už teraz verím, že takéto veci sa dejú. Keby som to neprežil na vlastnej koži, neverím. Už mohlo byť po mne,“ povedal pre Piešťanský týždeň Emil Pisárik z Piešťan.

Dočítate v Piešťanskom týždni číslo 20, ktoré vychádza 13. mája.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána