Nemocnica podala trestné oznámenie

  • Spravodajstvo
  • 6. mája 2014, 08:50
  • Autor:red

V bývalej pitevni v Piešťanoch vandali rozbili sklené výplne
okna a rozhádzali zdravotnícky i archívny materiál.

Riaditeľka Nemocnice Alexandra Wintera Mária Domčeková sa k problému poškodených priestorov bývalej patológie vyjadrila v stanovisku:
„Na základe telefonického oznámenia polície sme sa v piatok 2. mája o 10.00 hodine dozvedeli, že neznámy páchateľ vnikol do budovy bývalého pracoviska patológie, nachádzajúcej sa na Radlinského ulici. Do budovy vnikol tak, že rozbil okno na zadnej strane nehnuteľnosti. Predmetná budova je vlastníctvom Nemocnice Alexandra Wintera. V týchto miestnostiach sa nachádza archív bývalého pracoviska patológie. V jednej z týchto miestností sa je umiestnený materiál určený na likvidáciu. Bol uskladnený v plechovej skrini.

Vybrali sme zo stanoviska riaditeľky  Nemocnice Alexandra Wintera v Piešťanoch, ktoré je publikované v najnovšom vydaní Piešťanského týždňa číslo 19, ktoré oddnes nájdete na pultoch svojich predajcov.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava