Debut Směřičku v mužskej reprezentácii

  • Šport / Futbal
  • 1. mája 2014, 16:34
  • Autor:th

Piešťanec Martin Směřička si svojimi spoľahlivými výkonmi počas sezóny vypýtal pozvánku do seniorskej futsalovej reprezentácie. Hráč klubu Piešťany Dragons Podolie sa v minulých mesiacoch zúčastnil niekoľkých zrazov reprezentačnej dvadsaťjednotky, no medzi dospelými sa ocitol po prvýkrát, a tak sa s čitateľmi Piešťanského týždňa neváhal podeliť o svoje dojmy.

M. Směřička bol počas sezóny najlepším hráčom drakov a za svoje výkony bol patrične ohodnotený. Hoci vekom patrí ešte medzi reprezentantov do 21 rokov, neminula ho pozvánka do A–mužstva slovenskej futsalovej reprezentácie. Tá v dňoch 14.-16. apríla absolvovala sústredenie v Bratislave, ktoré vyvrcholilo prípravným zápasom v Maďarsku s tímom Dunakeszi. „Nominácia ma potešila. Káder bol pri neúčasti hráčov Slovmaticu zložený z mladých chalanov. Väčšinu som poznal z mladších reprezentácií, čiže kolektív nebol neznámy,“ povedal na margo svojej nominácie M. Směřička. 

Viac sa dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 18, ktoré je v predaji od 29. apríla.

0 Shares

Najnovšie správy

Piešťanským atlétom z klubu Funny athletics sa na halových majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali v sobotu 21. januára…
  • 05.02.2023, 00:02
  • atletika / Školy / Piešťany / Šport
nedeľa, 5. februára 2023
Meniny má Agáta, zajtra Dorota