Basketbalistkám pogratuloval aj primátor

  • Spravodajstvo
  • 30. apríla 2014, 10:38
  • Autor:th

Piešťanské basketbalistky si ziskom bronzových medailí v slovenskej extralige žien zaslúžia absolutórium, keďže podobný úspech medzi kolektívnymi športami v Piešťanoch nie je na najvyššej úrovni častý. Poklonu zložil Čajkám aj primátor mesta Remo Cicutto, ktorý ich pozval na radnicu.

Oslavy Čajok vypukli okamžite po stredajšom víťaznom zápase v Šamoríne a pokračovali aj v ďalších dňoch. V piatok basketbalistky privítal na pôde mestského úradu R. Cicutto, ktorý hráčkam i celému realizačnému tímu pogratuloval k zisku bronzových medailí a poďakoval im za vzornú reprezentáciu mesta. Potom sa Čajky presunuli do bowlingového centra, kde na nich čakalo pečené prasa a voľná zábava, ktorú si dievčatá po náročnej sezóne určite zaslúžili.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 18, ktoré je v predaji od 29. apríla.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava