Veľkonočná jahňacina

  • Blogy / Blogy
  • 20. apríla 2014, 13:02
  • Autor:Erik Duris

V dnešnom flogu by som sa rád venoval Veľkej noci, alebo teda skôr jahňacine, troška z iného uhla. Máme tu Veľkú noc a k nej patrí neodmysliteľne pre mnoho ľudí aj veľkonočná jahňacina.

Predpokladám, že len veľmi málo z nich videlo ovečku aj živú predtým, než si z nej kúpili mäso na veľkonočnú hostinu. Vravím to preto, lebo keby videli, tak by si to niektorí určite rozmysleli.
Tieto malé zlaté stvorenia, ktoré si užívajú života len niekoľko týždňov, sú skôr na hranie, než na jedenie. Mal som možnosť navštíviť súkromný chov oviec neďaleko Piešťan a stráviť dajaký čas s týmito zlatými stvoreniami. Vznikla pritom menšia séria fotiek, ktorú by som Vám chcel dnes ukázať. Tieto malé ovečky mali približne 3-4 týždne, jedna dokonca len týždeň. Vďaka fotkám by som Vám rád priblížil tieto krásne hravé stvorenia :-). Taktiež by som Vám chcel popriať ešte príjemné sviatky a dievčatám veľa šibačov.

Erik Ďuriš: Jeden z dvoch zakladateľov blogu e.m.photography, jeho ďalšou záľubou i prácou v jednom je fotografovanie, natáčanie videí a popritom tiež pracuje ako novinár. Je kreatívny, vždy otvorený novým nápadom, najradšej fotí a zachytáva niečo zaujímavé, čo upúta pozornosť ľudí. Jeho tvorbu nájdete na eriino.sk alebo fb Erik Ďuriš Photography.
Veľkonočná jahňacina.


Veľkonočná jahňacina.
Veľkonočná jahňacina.

Veľkonočná jahňacina.
Veľkonočná jahňacina.

Veľkonočná jahňacina.
Veľkonočná jahňacina.


Viac fotiek si môžete pozrieť vo fotogalerií.

0 Shares

Najnovšie správy

Piešťany, Dubovany, Banka, Drahovce aj Šterusy zažili výjazdy piešťanských hasičov. Tí pílili popadané stromy, asistovali pri nehodách, zachraňovali ľudí aj…
  • 28.01.2020, 13:05
  • Piešťany / Spravodajstvo / Región
V aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa, ktorý je v predaji od utorka nájdete množstvo najmä regionálnych udalostí.  
  • 28.01.2020, 04:00
  • Krimi / Polícia pátra / počasie / Kraj / Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 28. januára 2020
Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar