Mesto začalo s pravidelnou deratizáciou

  • Spravodajstvo
  • 9. apríla 2014, 09:41
  • Autor:ip

Piešťanská radnica na internetovej stránke uverejnila usmernenie Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trnave o pravidelnej deratizácii v meste.

Všetky povinné subjekty by mali tieto činnosti zabezpečiť v termíne od 1. apríla do 15. mája.
„Celomestská deratizácia sa vykonáva dvakrát ročne a povinní sú ju robiť správcovia bytových domov, fyzické a právnické osoby podnikatelia. Hlavne by malo ísť o prevádzky, kde sú skladové priestory, potraviny, poľnohospodárske výrobky. Deratizovať by mali najmä ľudia, ktorí chovajú hospodárske zvieratá,“ uviedol pre Piešťanský týždeň vedúci referátu životného prostredia radnice Ján Baranovič.

Viac sa dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 15, ktoré je v predaji od 8. apríla.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava