Futbalisti PFK prehrali o gól

• 9. apríla 2014, 10:28

Piešťanskí futbalisti privítali v sobotnom 20. kole tretej ligy – západ Nové Mesto nad Váhom.

V považskom derby brali body hostia, ktorí zvíťazili 1:0. Hráči PFK mali po pätnásťgólovom výprasku od juniorky Slovanu Bratislava čo naprávať a od začiatku zápasu sa im to aj darilo. Prvý polčas udržali remízu 0:0 a vypracovali si dobrú východiskovú pozíciu do druhého. Po zmene strán však udreli Novomešťania, keď ich Klačman poslal v 57. minúte do vedenia. V ďalšom priebehu sa už ani jedno mužstvo nepresadilo.
Zostava PFK: Székely – Šúst, Zsolnay, Onder, Udržal, Tanáč, Greguš, Rusnák, Glos, Hazda, Hrnčiar

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 15, ktoré je v predaji od 8. apríla.