Žiadajú správu o činnosti rezortu

  • Spravodajstvo
  • 2. apríla 2014, 10:44
  • Autor:ip

Poslanci mestského zastupiteľstva sa zhodli na tom, že chcú vidieť v jednom dokumente spísanú činnosť a výsledky Oblastnej organizácie Rezort Piešťany za celú dobu jej činnosti.

Rozhodli o tom na marcovom zasadnutí, na ktorom vystúpil riaditeľ Štefan Šiška. Ten sa prihlásil do bodu pripomienok občanov, kde nie je podľa rokovacieho poriadku dovolené diskutovať. Poslaneckému zboru v krátkosti vysvetlil, že od jeho nástupu začiatkom septembra minulého roku sa snažili spustiť webovú stránku visitpiestany.sk. V súčasnosti stránku preklápajú do anglickej mutácie. Začali tiež s propagáciou cykloturistiky a podporou podujatí.
Doplnil, že požiadali ministerstvo o dotáciu na rok 2014. Z nej by chceli podporiť podujatia, ako je otvorenie letnej sezóny, tradičné remeslá a iné. Š. Šiška uviedol, že sumu 11-tisíc eur by rezort chcel vložiť do zveľadenia Lida.

Viac sa dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 14, ktoré je v predaji od 1. apríla.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava