Futbalisti MFK Vrbové neuspeli v Nemšovej

• Spravodajstvo
  • 27. marca 2014, 12:35
  • Autor:P. Sedláček

Treťoligoví futbalisti MFK Vrbové sa v nedeľu predstavili v Nemšovej, kde museli nastúpiť bez potrestaného brankára Juricu a zraneného Kuťku.

Domáci v prvom polčase strelili dva góly, na ktoré síce hostia odpovedali jedným presným zásahom, no vyrovnať sa im nepodarilo, a tak Vrbovčania prehrali 1:3.
Zápas začali lepšie domáci a už v desiatej minúte potiahli útok po pravej strane, odcentrovali do vápna, kde nabiehajúci Beňo otvoril skóre stretnutia – 1:0. Po 20 minútach sa skóre zvýšilo v prospech Nemšovej, keď napodobnili situáciu, no tentoraz si dal hlavou vlastný gól Kubík – 2:0. Hostia chvíľu nato pohrozili a kapitán Gažík nastrelil brvno domácej bránky. Šancu na zmenu skóre mal Sumer, keď prihrával do pokutového územia, ale nemal kto zakončiť.
V druhom polčase sa domácim podarilo zvýšiť na 3:0, keď v 65. min Kresánek zužitkoval dlhý nakopnutý center. Asi desať minút pred koncom zápasu dal svoj prvý gól v tretej lige Vrbovčan Erik Spál, ktorý vystrelil asi z dvadsiatich metrov a upravil konečný stav zápasu na 1:3.
Zostava MFK: Amcha – Cheikh Adriame Sarr, Poláček, Kubík (Bukovčák), Mišura, Andrísek, Kubica (Spál), T. Gažík (M. Čáp), Sumer, Kurinec, Jorík

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 13, ktoré je v predaji od 25. marca.