Piešťany podľahli Leviciam

• Spravodajstvo
  • 25. marca 2014, 13:03

Futbalisti PFK Piešťany sa v 18. kole tretej ligy západ predstavili na domácej pôde a v nedeľu privítali Levice. Piešťany po úspešnom vstupe do jarnej časti tentoraz zakopli a Leviciam podľahli tesne 1:2.

V súboji mužstiev z konca tabuľky sa ako prvé tešili Levice, keď sa v 39. minúte presadil Švec a strelil domácim nepríjemný gól do šatne. Po prestávke však opäť začali lepšie hostia, keď okamžite po nástupe na ihrisko zvýšil na 2:0 Bôžik. Piešťanci sa potom snažili spraviť niečo s výsledkom a podarilo sa im to až v úplnom závere stretnutia, keď na konečných 1:2 znížil v 87. min Onder.

Zostava PFK: Székely – Šúst, Kohutovič, Zsolnay, Onder, Udržal, Tanáč, Glos, Gajarský, Rusnák, Greguš (Kantek, Hazda)