Odmenili aj 80-násobného darcu krvi

  • Spravodajstvo
  • 19. marca 2014, 08:54
  • Autor:Zuzana Šupková

V Kúrii Mórica Beňovského vo Vrbovom sa konala výročná členská schôdza Miestneho spolku Slovenského Červeného kríža, na ktorej odmeňovali bezpríspevkových darcov krvi. Medzi ocenenými s najvyšším počtom darovania krvi bol aj Miroslav Molnár z Vrbového.

Po príhovore predsedníčky Vierky Sabovej na podujatí, ktoré sa konalo 11. marca, nasledovali slová členiek výboru o bilancovaní roka 2013. Polovicu finančných prostriedkov na činnosť tvoria príjmy zo zaplatených známok za ročný členský poplatok a ostatné dotácie tvoria príspevky z Trnavského samosprávneho kraja a Západoslovenskej energetiky.

Viac sa dočítate v Piešťanskom týždni číslo 12, ktoré je v predaji od 18. marca.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava