Bojovali o majstra okresu vo florbale

  • Spravodajstvo
  • 19. marca 2014, 16:34
  • Autor:P. Bajnok

Študenti a študentky stredných škôl zápolili o titul majstra Piešťanského okresu vo florbale. Osem chlapčenských a päť dievčenských družstiev bolo rozdelených dvoch skupín, aby z nich vyšli najlepší a bojovali o postup do krajského kola.

V kategórii študentiek prešli turnajom bez zaváhania dievčatá z Gymnázia Pierra de Coubertina, ktoré vo finále zvíťazili nad rovesníčkami z Gymnázia J. B. Magina Vrbové 2:0. V súboji o tretie miesto Hotelová akadémia Ľ. Wintera zdolala SOŠ záhradnícku 4:1.

Medzi študentmi sa vo finále stretli chlapci z vrbovského gymnázia a hotelovej akadémie. Úlohu favorita zvládli gymnazisti, ktorí potvrdili víťazstvo v skupine nad svojím súperom 3:1 a vo finále vyhrali 5:2. Tretiu priečku si vo vyrovnanom zápase vybojovali zástupcovia SOŠ záhradníckej, ktorí zvíťazili nad SOŠOaS Mojmírova 4:3. 

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 12, ktoré je v predaji od 18. marca.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava