Flog Erika Ďuriša – Jarná klasika

  • Blogy / Blogy
  • 6. marca 2014, 12:21
  • Autor:E.D.

Aj keď som v poslednom flogu písal, že ďalšou témou fotiek, ktoré uverejním, budú reklamné alebo, ak chcete, produktové fotky – tak aj tie budú, ale až klasicky, v nedeľu.

Keďže posledných pár dní je vonku celkom príjemne a všetko začína kvitnúť. Vybehol som preto na Havran, pozrieť sa po nejakých snežienkach a teda že ich tam bolo, aj tento rok, požehnane. Preto som mal možnosť si ich nafotiť do sýta, a výsledok môžete vidieť vo fotogalerií. A kedže rád robím ľudom radosť, rozhodol som sa, že fotky s lienkou si môžete volne stiahnuť do svojho počítača a použiť ako pozadie na vašu pracovnú plochu. Nech máte aj vy kúsok toho farebného sveta a sviežej jari vo svojich počítačoch. Veď ako povedal Pavel Kosorin: Svet je plný farieb – ukrytých pod šedivým nánosom.
Preto zoškriabte po zime ten šedivý nános a spravte si farebný svet aj vy!
Toľko dnes odo mňa a tá produktová fotka v nedeľu.
Odkaz na stiahnutie fotiek nájdete na mojej fb stránke.

Erik Ďuriš: Jeden z dvoch zakladateľov blogu e.m.photography, jeho ďalšou záľubou i prácou v jednom je fotografovanie, natáčanie videí a popritom tiež pracuje ako novinár. Je kreatívny, vždy otvorený novým nápadom, najradšej fotí a zachytáva niečo zaujímavé, čo upúta pozornosť ľudí. Jeho tvorbu nájdete na eriino.sk alebo fb Erik Ďuriš Photography.
Jarná klasika v mojom podaní.


Jarná klasika v mojom podaní.
Jarná klasika v mojom podaní.

Jarná klasika v mojom podaní.
Jarná klasika v mojom podaní.

Jarná klasika v mojom podaní.
Jarná klasika v mojom podaní.


Viac fotiek si môžete pozrieť vo fotogalerií.

0 Shares

Najnovšie správy

Týždne a týždne náročnej práce sú za nimi. Pracovníci piešťanského útulku venovali v poslednom období veľkú časť energie okrem opustených…
  • 18.10.2019, 12:00
  • Piešťany / Spravodajstvo
Piešťanci majú nespočetné množstvo skúseností s migráciou bicyklov. Niekedy tieto dvojkolesové dopravné prostriedky skutočne stačí na chvíľu zaparkovať pred obchodom,…
  • 20.10.2019, 00:01
  • Spravodajstvo
Dnes je nedeľa 20. októbra. Tento deň je Svetovým dňom osteoporózy a Medzinárodným dňom stromov. Meniny má Vendelín.
  • 20.10.2019, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 20. október 2019
Meniny má Vendelín, zajtra Uršuľa