Flog Erika Ďuriša – Zopár záberov interiérov z PN a okolia

  • Blogy / Blogy
  • 1. marca 2014, 13:34
  • Autor:Erik Ďuriš

Poslednom fotoflogu som prezentoval svadobné fotky ktoré sa mi podarili nafotiť počas minulého roka. Okrem svadieb fotievam aj kopu iných vecí. Poslednej dobe som si obľúbil fotenie interiérov.

Drvivej vačšine sú to práve komerčné zákazky rôznych podnikov, hotelov ktoré potrebujú pre svoju prezentáciu nafotiť svoje priestory čo možno najzaujímavejšie. Je to pomerne zaujímavá práca, vždy dačo iné, dačo nové, nový ľudia, nová výzva. Dosť z týchto priestorov ktoré možete vidieť na fotkách navrhoval piešťanský designér Michal Staško s ktorých dajakú dobu spolupracujem. Dúfam že sa vám budú fotky páčiť a nabudúce vám zas ukážem dačo z reklamnej fotografie.

Erik Ďuriš: Jeden z dvoch zakladateľov blogu e.m.photography, jeho ďalšou záľubou i prácou v jednom je fotografovanie, natáčanie videí a popritom tiež pracuje ako novinár. Je kreatívny, vždy otvorený novým nápadom, najradšej fotí a zachytáva niečo zaujímavé, čo upúta pozornosť ľudí. Jeho tvorbu nájdete na eriino.sk alebo fb Erik Ďuriš Photography.
Fotky interierov z Piešťan a okolia.

 
Fotky interierov z Piešťan a okolia.
Fotky interierov z Piešťan a okolia.

Fotky interierov z Piešťan a okolia.
Fotky interierov z Piešťan a okolia.

Fotky interierov z Piešťan a okolia.
 
Viac fotiek si môžete pozrieť vo fotogalerií.

0 Shares

Najnovšie správy

Letné obdobie využili na skrášlenie a zabezpečenie prostredia pre deti aj na Banke. Základnú školu s materskou školou, ktorá v…
  • 24.08.2019, 00:01
  • Školy / Spravodajstvo / Región
Rozbitý chodník, hrbole a špina. Chodník na Ulici Andreja Hlinku v Piešťanoch vedúci z autobusovej a železničnej stanice do centra…
  • 23.08.2019, 07:51
  • Reportáž / Piešťany
sobota, 24. august 2019
Meniny má Bartolomej, zajtra Ľudovít