Florbalisti prehrali oba zápasy

• 28. januára 2014, 09:51
  • Autor:mk

Florbalisti FBC Páv Piešťany sa po takmer dvojmesačnej prestávke postavili na súťažné zápasy. Predstavili sa na palubovke v Dubnici nad Váhom. V rámci štvrtého dvojkola si zmerali sily s domácimi hráč-mi a so Šaľou. Piešťancom sa príliš nedarilo a v oboch stretnutiach ťahali za kratší koniec.

ŠK Victory Stars Nová Dubnica „B” – FBC Páv 7:5 (1:2, 1:2, 5:1)
Po dvoch tretinách síce Pieš-ťanci viedli o dva góly, ale po uragáne v tretej časti hry si florbalisti Novej Dubnice „B“ pripísali na svoje konto víťazstvo 7:5. Góly FBC: Loučka 2, Pazderka, Svetlík, Šerjenik

FBC Páv – CVČ Šaľa 3:8 (0:4, 3:2, 0:2)
Zápas poznačili tri rýchle góly Šaľanov v prvej tretine. Pávov nenaštartoval ani impulz v podobe striedania brankárov a nakoniec prehrali vysoko 3:8. Góly FBC: Loučka 2, Mihálik

Zostava FBC Páv:Melicher, Drabant – Kromholc, Bošanský, Straka, Mičo Martin I, Mičo Martin II,