Zranený psík vláčený za autom je z najhoršieho vonku

  • Spravodajstvo
  • 14. januára 2014, 12:08
  • Autor:jk

V novoročnom vydaní Piešťanského týždňa sme písali o otrasnom prípade psíka, ktorý po vlečení autom skončil v kóme.

„Wendy už začína pomaly chodiť, síce len na troch nohách, ale chodí, ani hlava sa jej tak netočí. Len má stále strach a je veľmi plachá,“ povedala nám v pondelok majiteľka psíka plemena pražský krysař Darina Szaboová. Tá v čase minulotýždňového vyjdenia článku ešte nemala lekársku správu od veterinára a nevedela, či drobné zviera vôbec prežije.
Zatiaľ je Wendy z najhoršieho vonku, k amputácii nohy však stále môže prísť. „Musíme počkať ešte tri mesiace. Má tam roztrhané nervy a ešte nie je jasné, či sa dokážu spojiť,“ vysvetlila D. Szaboová.
Doplnený článok aj s reakciami čitateľov si prečítate v aktuálnom vydaní číslo 3 Piešťanského týždňa, ktoré je v predaji od utorka 14. januára.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta