V predohrávke povinné víťazstvo PFK

  • Šport / Futbal
  • 8. januára 2014, 11:02
  • Autor:(šg)

PIEŠŤANY – Keďže už v piatok sa začínajú v Juhoafrickej republike futbalové majstrovstvá sveta, v tretej lige sa presunulo predposledné 29. kolo na stredu a počas víkendu súťaž dohrajú záverečným 30. kolom.

V stredajšej predohrávke privítali futbalisti PFK Piešťany hráčov Partizána Domaniža, nad ktorými vyhrali 4:0. Skóre však nevystihuje priebeh zápasu. Piešťanci boli síce počas celého zápasu lepším mužstvom, no o výsledok sa museli strachovať až do poslednej desaťminútovky.
Skóre zápasu otvoril už v 10. min Filip Šajbidor, no potom hra upadla do priemeru. V sparnom letnom počasí hráči šetrili krokmi a hŕstka najvernejších divákov spokojná s predvedenou hrou oboch mužstiev určite nebola. Výnimkou bola až posledná desaťminútovka, v ktorej dali Piešťanci tri góly. Najskôr sa v rozpätí dvoch minút dvakrát presadil hrajúci tréner Andrej Filip a gólovú bodku za zápasom dal v 88. min po najkrajšej akcii zápasu hlavou Matúš Verchola.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 30. októbra. Tento deň je Výročím deklarácie slovenského národa. Meniny má Šimon.
  • 30.10.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 31. októbra. Tento deň je Dňom reformácie a Svetovým dňom sporenia. Meniny má Aurélia.
  • 31.10.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 1. novembra. Tento deň je Sviatkom všetkých svätých a Svetovým dňom vegánov. Meniny má dnes Denis, Denisa.
  • 01.11.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 1. novembra 2025
Meniny má Denis, Dennis, Denisa, zajtra Cézar, Cezária