V Prašníku oslavovali futbalisti postup

  • Šport / Futbal
  • 8. januára 2014, 11:02
  • Autor:Š. Gregorička

PRAŠNÍK – Počas víkendu sa skončili aj najnižšie futbalové súťaže v našom regióne. Z mužstiev okresu Piešťany mali najväčšiu radosť v Prašníku, pretože hráči tamojšieho OŠK postúpili do oblastných majstrovstiev.

Svoju suverenitu v oblastnej súťaži, skupina „B“ potvrdili Prašníčania záverečnou výhrou 7:0 nad Peterčanom Hlohovec. Tri góly víťazov dal L. Obuch, po jednom pridali Holán, Nižnanský, Marek a R. Bielik. Keďže prvenstvo v súťaži bolo známe už dávnejšie, hneď po skončení zápasu rozdala starostka obce Zuzana Jurčová spolu s predsedom OŠK Emilom Škodáčkom hráčom žlté dresy z nápisom Víťaz okresnej súťaže 2009 – 2010.
Potom odovzdal zástupca Oblastného futbalového zväzu v Trnave Jozef Svetlík domácim pohár za prvenstvo v súťaži.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia