Slováci prehrali aj druhý zápas

  • Šport / Futbal
  • 8. januára 2014, 11:02
  • Autor:šg

PIEŠŤANY – V Piešťanoch sa hral jeden zo štyroch zápasov medzinárodného futbalového turnaja hráčov do 18 rokov – Tipos Slovakia Cup. Reprezentanti Slovenska v ňom prehrali na štadióne PFK s rovesníkmi z Dánska 1:3, po polčase 1:1.

Slováci hrali od siedmej minúty oslabení o brankára Miloša Brédu, ktorého rozhodcovia vylúčili. Namiesto neho nastúpil do bránky Dominik Holec, ktorý vzápätí z nariadenej jedenástky inkasoval prvý gól. Slováci dokázali ešte do prestávky vyrovnať, keď v 22. minúte bol úspešný Stanislav Danko. No v druhej štyridsaťminútovke inkasovali ešte dva góly, z toho jeden z jedenástky. 

Aj o tomto zápase vám prinesieme bližšie informácie v Piešťanskom týždni 18, ktorý vychádza 30. apríla.

Pripravujeme krátke video.
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána