Na župnú olympiádu postúpila „Mojmírka“

  • Šport / Futbal
  • 8. januára 2014, 11:02
  • Autor:Peter Bajnok

PIEŠŤANY – Centrum voľného času Ahoj v spolupráci s PFK Piešťany zorganizovalo pre stredné školy okresné kolo vo futbale. Na umelom trávniku súťažilo sedem družstiev. Tie boli najskôr rozdelené do dvoch skupín, ktorých víťazi postúpili do finále.

V skupine „A" si najlepšie počínali študenti zo Strednej odbornej školy technickej Piešťany, ktorí zvíťazili nad SOŠ Rakovice 3:0 a nad Hotelovou akadémiou Ľ. Wintera Piešťany 2:1.
Druhú skupinu, v ktorej hrali štyri družstvá, vyhrali bez straty bodu chlapci zo Strednej odbornej školy obchodu a služieb Mojmírova Piešťany. Tí zdolali Gymnázium Vrbové 1:0, SPŠE Piešťany 2:1 Gymnázium Pierra de Coubertina Piešťany 2:0.
Vo finále vyhrala SOŠOaS Mojmírova nad SOŠT 4:0 a postúpila na Župnú olympiádu 2011 v Trnave.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia