Futbalisti Moravian doma prehrali

  • Šport / Futbal
  • 8. januára 2014, 11:02
  • Autor:šg

MORAVANY NAD VÁHOM – Po dvoch víťazstvách na ihriskách súperov sa druholigoví futbalisti OTJ Moravany predstavili vlastnému publiku. Svojím výkonom ho však sklamali, pretože rezerve FC Nitra „B“ podľahli 2:3.


O osude zápasu bolo prakticky rozhodnuté po prvej polhodine, počas ktorej dali kombinačne oveľa lepší a rýchlejší Nitrančania  tri góly. V 12. min ich poslal do vedenia Gajdošík, v 22. min zvýšil Bališ na 2:0 a v 29. min pridal Zsebi tretí gól „béčka“ Nitry.
Hráči spod Zobora mohli dať aj ďalšie góly, no Mikuláša v domácej bránke už neprekonali.
Domáci sa dostali k slovu až v závere zápasu. V 68. min znížil Marián Dirnbach na 1:3 a v 81. min dal Silvester Otočka kontaktný gól. Keďže to bolo zo strany Moravancov všetko, body putujú do Nitry. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 8. júla. Tento deň je Svetovým dňom alergií a Dňom videohier. Meniny má Ivan.
  • 08.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 5. júla. Tento deň je Sviatkom sv. Cyrila a Metoda. Meniny má Cyril a Metod.
  • 05.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 6. júla. Tento deň je Medzinárodným dňom bozkávania. Meniny má Patrik, Patrícia.
  • 06.07.2025, 00:04
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 7. júla. Tento deň je Dňom čokolády a Medzinárodným dňom družstiev. Meniny má Oliver.
  • 07.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 8. júla 2025
Meniny má Ivan, zajtra Lujza