Cibulková hrala vo štvrťfinále so Serenou Williamsovou

  • Šport / Tenis
  • 2. januára 2014, 07:58
  • Autor:sita

Slovenská tenistka Dominika Cibulková hrala vo štvrtkovom štvrťfinálovom zápase dvojhry na turnaji WTA v austrálskom Brisbane s najvyššie nasadenou Američankou Serenou Williamsovou.

V prvom sete držala Cibulková krok s favorizovanou hráčkou, v ôsmej hre však stratila servis a mladšia z tenisového sesterského dua následne potvrdila brejk čistou hrou. S. Williamsová získala v druhom sete dva razy podanie slovenskej reprezentantky a zápas dotiahla do víťazného konca.
Slovenská tenistka Dominika Cibulková tak prehrala vo štvrtkovom štvrťfinálovom zápase dvojhry na turnaji WTA v austrálskom Brisbane s najvyššie nasadenou Američankou Serenou Williamsovou za 63 minút 3:6, 3:6.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána