Futsaloví „draci“ remizovali so Žilinou 4:4

• Šport
  • 21. novembra 2013, 13:48
  • Autor:(rb/th)

Vo štvrtom kole a zároveň v treťom domácom zápase v rade futsalisti Piešťany Dragons Podolie privítali KSF Doxx Žilinu, ktorá sa predviedla na palubovke v plnej zbroji. „Draci“ však podali zodpovedný a bojovný výkon, ktorý im po remíze 4:4 zaistil bod do tabuľky.

Vstup do zápasu vyšiel „drakom“ na výbornú, keď už v 2. min otvoril skóre Klas po individuálnej akcii. To však nebolo na úvod všetko a o dve minúty neskôr pridal druhý gól Směřička, keď dorazil strelu Pyšného. V polovici prvého dejstva dostali domáci hráči studenú sprchu od hosťujúceho Voleka v podobe dvoch gólov a razom bolo vyrovnané. Až do konca polčasu sa hra prelínala zo strany na stranu a diváci mali možnosť vidieť najmä taktický boj. V 18. min išli „draci“ už tretíkrát do vedenia po peknej kombinácii Trebatický – Směřička, keď využili zlú rozohrávku hostí. Vedenie však nevydržalo dlho a už o minútu vyrovnal Ťažký.
O priebehu podujatia sa dočítate v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.