SÚŤAŽ: Na váš vianočný stôl svetová medovina

  • Spravodajstvo
  • 19. novembra 2013, 12:38
  • Autor:jk

Podmienky súťaže sa dočítate v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.

Rok 2013 je pre Apimed opäť mimoriadne úspešným. Na najväčšej svetovej súťaži v Spojených štátoch amerických Mazer Cup International 2013 získala medovina z Dolnej Krupej v konkurencii 670 komerčných a domácich medovín dve zlaté a jednu bronzovú medailu.
Zlaté medaily si odniesli výrobky Trnavská medovina v kategórii bylinno-korenených medovín a Staroslovanská medovina tmavá spomedzi sladkých medovín vyrobených z jednodruhového medu. V kategórii tradičných medovín vyrobených z viacdruhového medu získala Originál slovenská medovina bronzovú medailu.
Na poslednom ročníku svetového včelárskeho kongresu APIMONDIA medoviny a med z firmy Apimed získali štyri medaily: Trnavská medovina zlatú v kategórii Metheglin – bylinno-korenená, Staroslovanská svetlá medovina striebornú medailu v kategórii Tradičná sladká medovina, Darčekový kôš s produktmi Apimed striebornú v kategórii Dekorácia z včelích produktov a napokon striebornou medailou ocenili aj nový produkt Kvetový med sáčik v kategórii Med na predaj – Komerčne balený med.
Trnavská medovina, Original slovenská medovina, Staroslovanská medovina tmavá a Staroslovanská medovina svetlá je štvoricou, ktorá sa už roky úspešne prediera na tie najsvetovejšie fóra.
Nepremárnite príležitosť a oslaďte si i vy štedrovečerný stôl lahodným „vínom s dušou medu“ ako hovorí majiteľ malej rodinnej firmy z Dolnej Krupej firmy Peter Kudláč.  Možno práve vy sa obdarujete darčekovým prúteným košom obsahujúcim trištvrtelitrové fľašky Trnavskej medoviny a Staroslovanskej medoviny svetlej i tmavej.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 25. mája. Tento deň je Sviatkom sv. Urbana – patróna vinohradníkov, Medzinárodným dňom nezvestných detí a Dňom…
  • 25.05.2020, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 25. mája 2020
Meniny má Urban, zajtra Dušan