Ostužkovali aj úspešných športovcov z gymnázia

  • Kultúra a spoločnosť
  • 15. novembra 2013, 08:26
  • Autor:B Piešťanská/foto: L. Smiešny

Večer, na ktorý sa všetci maturanti športovej 4. D Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch tešili nielen pre zábavu, ale aj preto, že sa mohli rodičom a profesorom poďakovať za všetko, čo pre nich urobili, sa uskutočnil v sobotu 9. novembra. Stužková slávnosť sa konala vo vyzdobenej hale Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera.

Všetci si pamätáme, ako 25 nesmelých párov nôh prvýkrát vstúpilo do budovy gymnázia. Aj keď sme sa navzájom nepoznali, postupne začali medzi nami vznikať priateľstvá, lásky, no občas aj rozpory. Po štyroch rokoch sme stáli pred rodičmi a profesormi plní očakávaní a napätia, kedy už konečne prekročíme pomyselnú čiaru medzi detstvom a dospelosťou.
Vidieť všetkých mojich spolužiakov, zvyčajne odetých do teplákových súprav, v oblekoch a nádherných šatách bolo nezvyčajné. Zrazu tu stáli dievčatá, ktoré vyzerali dospelo a krásne, chlapci vo svojich oblekoch často mierne neohrabaní a hanbliví, no pôsobili akosi vážnejšie a staršie.

Celý článok nájdete v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa. 
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 18. mája 2024
Meniny má Viola, zajtra Gertrúda