Na diaľnici D1 otvoria zmodernizované odpočívadlo

  • Spravodajstvo
  • 25. októbra 2013, 08:21
  • Autor:sita/red(i)

Národná diaľničná spoločnosť slávnostne otvorí na diaľnici D1 z Bratislavy do Žiliny v piatok 25. októbra zmodernizované odpočívadlo Červeník. To vybudovali v osemdesiatych rokoch 20. storočia.

Ako informuje Národná diaľničná spoločnosť na svojej oficiálnej internetovej stránke, počas otvorenia si od 10:00 ľudia budú môcť na odpočívadle vyskúšať aj jazdu v športovom aute s profesionálnym jazdcom Matejom Homolom.
Podľa Národnej diaľničnej spoločnosti sa rekonštrukciou odpočívadla zvýšil počet parkovacích miest pre osobnú a nákladnú dopravu, pribudla veľká oddychová zóna s moderným mobiliárom, detským ihriskom a s doplnkovým športovým zariadením.
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava