Tomáš Košút má opäť zlomený nos

  • Šport / Futbal
  • 23. októbra 2013, 15:36
  • Autor:sita

Slovenský stopér v službách českého klubu 1. FC Slovácko Tomáš Košút nastúpil v sobotňajšom zápase 11. kola Gambrinus ligy proti Slovanu Liberec opäť s karbónovou maskou na tvári.

Košút ju už raz použil, pred mesiacom v nej hral proti Příbrami, keď si chránil zlomený nos. Keď sa dal zdravotne do poriadku, minulý týždeň si privodil rovnaké zranenie v pohárovom stretnutí s Mladou Boleslavou. "Bolo to pri súboji s Nešporom. Išiel som do vzduchu, on mykol hlavou dozadu a trafil ma priamo do nosa, ktorý je znovu zlomený," popísal inkriminovaný moment pre klubový web T. Košút, ktorý ako jediný hráč v poli zo Slovácka v tejto ligovej sezóne nevynechal ešte ani minútu.

"V maske som už trénoval a dokonca aj hral a neznamenalo to pre mňa žiadny problém. Súboj s Libercom som zvládol a vyhrali sme. Vedel som, že v maske je môj nos chránený, takže som bol pripravený podať stopercentný výkon," doplnil bývalý mládežnícky reprezentant SR.
Aj o obnovenom zranení Tomáša Košúta sa dočítate v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 18. mája 2024
Meniny má Viola, zajtra Gertrúda