Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie nemocnice dostalo dar od COOP Jednoty

  • Spravodajstvo
  • 22. októbra 2013, 12:19
  • Autor:vd

Pri príležitosti otvorenia nového fyziatricko-rehabilitačného oddelenia v Nemocnici A. Wintera (NAW) v Piešťanoch odovzdali zástupcovia Nadácie COOP Jednota dar v hodnote takmer osemtisíc eur.

Novým elektroterapeutickým prístrojom a motodlahou kolenného a bedrového kĺbu tak nadácia prispela k rozšíreniu a skvalitneniu prístrojovo-technického vybavenia oddelenia, ktoré vedie primár Martin Riška.
Symbolický šek v hodnote 7999,68 eur prevzala vo štvrtok 17. októbra od zástupcov Nadácie COOP Jednota riaditeľka piešťanskej nemocnice Mária Domčeková: „Aj touto cestou chceme nadácii srdečne poďakovať v mene vedenia nemocnice, našich lekárov a najmä pacientov. Prístroj aj motodlahu využijeme pri liečbe aj rehabilitácii.“
Viac sa dočítate v aktuálnom čísle Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava