Vrábel s Michalcom ukončili sezónu s výborným umiestnením

  • Šport / Ostatné športy
  • 10. októbra 2013, 07:58
  • Autor:th

Piešťanskí jazdci Tomáš Vrábel a Pavol Michalec jazdiaci preteky rally majú za sebou posledné preteky sezóny. V dňoch 6.-8. októbra sa zúčastnili na Rally Košice 2013 a opäť sa prezentovali dobrou jazdou a skvelým výsledkom. Na podujatí skončili druhí a v celkovom poradí seriálu sa umiestnili na tretej priečke.

Rally Košice boli súčasťou majstrovstiev Slovenska, Maďarska a Slovenského rally pohára. Bola to najväčšia súťaž tohto druhu na Slovensku. Podujatie pozostávalo z dvoch súťažných dní, piatich rýchlostných skúšok s celkovou dĺžkou 59,45 meraných kilometrov. Piešťanci vstupovali do pretekov s vidinou ďalšieho dobrého výsledku, a to sa im nakoniec aj podarilo. „Odniesli sme si poháre za druhé miesto v našej kategórii P1 do 1400 cm3. Vzhľadom k možnostiam našej techniky je to vynikajúce umiestnenie. V Slovenskom rally pohári sme skončili na šiestom mieste z 25 štartujúcich, čo je tiež výborné,“ zhodnotil preteky T. Vrábel.
Viac sa o úspešných pretekároch dočítate v aktuálnom čísle Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána