Šoféroval opitý a so zákazom jazdiť

  • Spravodajstvo
  • 9. októbra 2013, 12:37
  • Autor:krpz/red(i)

So zákazom jazdiť a navyše opitý sadol za volant 26-ročný muž z Nového Mesta nad Váhom. Policajti ho zastavili na Odborárskej ulici v meste.

Vodič Peugeotu 206 nafúkal 1,73 promile. Policajti ho obvinili z ohrozovania pod vplyvom návykovej látky a marenia výkonu úradného rozhodnutia. V prípade dokázania viny mu hrozí až dvojročný pobyt za mrežami. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána