Kúpeľné mesto sa vyfarbuje čiernymi skládkami

  • Spravodajstvo
  • 4. októbra 2013, 08:01
  • Autor:vd

Viaceré miesta Piešťan sa po lete a jesennom upratovaní zmenili na smetisko. Chodník, ktorý spája Cintorínsku ulicu s Dopravnou, zasypali obyvatelia niekoľkými hŕbami odpadkov. Pod kríkmi, ktoré lemujú chodník aj zjazd z nadjazdu, sú hŕby rozbitého skla a odpadkov, o kúsok ďalej sme objavili lepenkovú debničku a na dôvažok aj kompletnú WC zostavu.

V ochrannom pásme vodného zdroja Červené vŕby na Priemyselnej ulici je vyhodená celá sedačka, koberec a iné odpadky. Človeku sa až zastavuje mozog nad takým nelogickým konaním. Ak si niekto dal tú námahu prísť až na koniec priemyselného areálu, prečo neporiadok nezaniesol o pol kilometra ďalej – do zberného dvora?
Medzi Cintorínskou a Dopravnou ulicou je vyhodený záchod.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta