Squashisti štartujú sezónu

  • Šport
  • 3. októbra 2013, 08:41
  • Autor:(mš/TH)

Počas prvého októbrového víkendu (5.-6. 10.) odohrajú v Squash Clube Piešťany prvé kolo najvyššej squashovej súťaže Dunlop Squash Tour 2013-2014. V extralige je deväť družstiev a domáce SC Piešťany v nej majú tiež svoje miesto. Minulý rok Piešťanci skončili na siedmom mieste, no do novej sezóny vstupujú s vyhliadkou minimálne piatej priečky. Prvé zápasy sa začnú v sobotu o 10. hodine, v ktorých sa domáci hráči postavia proti bratislavským mužstvám Fajn Club Markiza a 1. SSK Pionierska.

 V nedeľu budú Piešťanci hrať proti favoritom súťaže Imetu „A“ a Imetu „B“, taktiež z Bratislavy. V zostave SC budú bojovať Peter Šiska, Daniel Durža, Marek Šiška a Peter Seman.
Celkovo sa počas víkendu predstaví deväť družstiev z celého Slovenska a prítomní budú aj hráči slovenskej a českej squashovej špičky.
 Aj o novej sezóne squashistov sa dočítate v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 10. mája. Tento deň je Svetovým dňom pohybu ku zdraviu. Meniny má Viktória.
  • 10.05.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 9. mája. Tento deň je Dňom Európy a Európskym dňom opery. Meniny má Roland.
  • 09.05.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 8. mája. Tento deň je Dňom víťazstva nad fašizmom a Svetovým dňom červeného kríža. Meniny má Ingrida.
  • 08.05.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 10. mája 2026
Meniny má Viktória, zajtra Blažena