Centrum voľného času má nové chodníky aj schody

  • Spravodajstvo
  • 24. septembra 2013, 08:29
  • Autor:vd

Ahoj dostáva nový šat.

Nový chodník zo zámkovej dlažby aj schodisko s bezpečnostnými prvkami, podsvietenie sakrálnej pamiatky to je len časť exteriérovej premeny okolia Centra voľného času Ahoj v Piešťanoch (CVČ). Práce finišujú, aby žiaci, ktorí sa prihlásili na krúžky, mohli vojsť do budovy už po novej dlažbe.
„Opravili sme aj odkvapové ríny a len čo položíme zámkovú dlažbu, ktorú dokončujeme v spolupráci so spoločnosťou, ktorá stavia v susedstve polyfunkčný dom, pustíme sa do sadovníckych úprav,“ povedal riaditeľ CVČ Miroslav Petráš.
Aktuality z mesta i regiónu vám prináša najnovšie vydanie Piešťanského týždňa, ktoré už oddnes nájdete na pultoch svojich kníhkupcov.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 24. marca. Tento deň je Svetovým dňom tuberkulózy. Meniny má Gabriel.
  • 24.03.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 25. marca. Tento deň je Dňom zápasu za ľudské práva a Medzinárodným dňom spomienky na obete otroctva…
  • 25.03.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 23. marca. Tento deň je Svetovým dňom meteorológie. Meniny má Adrián.
  • 23.03.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 25. marca 2025
Meniny má Marián, zajtra Emanuel