Rekonštrukcia ulíc sa začne už čoskoro

  • Spravodajstvo
  • 18. septembra 2013, 08:30
  • Autor:MsÚ(t)

Od pondelka 23. septembra spoločnosť CESTY NITRA, a. s. začína s prípravnými prácami na rekonštrukcii ulíc: Dlhá, Dominika Tatarku a A. Hlinku. Ide o prvú etapu rekonštrukcií miestnych komunikácií.

Z tohto dôvodu mesto vyzýva vlastníkov nehnuteľností v spomínaných lokalitách o ukončenie rozkopávok, uloženie a zrealizovanie všetkých podzemných vedení inžinierskych sietí v telese komunikácie a odpratanie prípadných skládok z telesa komunikácie. "Vzhľadom k tomu, že rekonštrukciou bude obmedzená doprava cez predmetné miestne komunikácie, prosíme všetkých účastníkov dopravy, aby sa riadili dočasným dopravným značením. Vopred sa ospravedlňuje za obmedzenie cestnej premávky a ním súvisiace problémy," uviedla Ingrid Ličková z referátu majetku mesta. Realizácia rekonštrukcie prvej etapy si vyžiada 268 940 eur. Plánovaný termín ukončenia rekonštrukcie je 22. 11. 2013.

Zároveň Mesto Piešťany oznamuje, že pripravuje rekonštrukciu miestnych komunikácií – II. etapa, v rámci ktorej sa zrekonštruujú určité časti ulíc: Komenského, Valová, Bodona, Ružová, Kúpeľná, Brezová, 8. mája, A. Trajana, Mojmírova a Sasinkova v Piešťanoch. Táto časť rekonštrukcie si vyžiada 194 964,58 eur.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 18. mája 2024
Meniny má Viola, zajtra Gertrúda