Posila ŠHK 37 Boris Valábik: Brankára si budem chrániť

  • Hokej / Šport
  • 11. septembra 2013, 10:41
  • Autor:th

Piešťanský hokejový klub získal do svojej defenzívy veľkú posilu. A to doslova. Obranu „havranov“ vystužil vyše dvojmetrový obranca Boris Valábik, ktorý v minulosti pôsobil v NHL v Atlante Trashers. Zatiaľ má v Piešťanoch otvorenú zmluvu, no nie je vylúčené jeho pôsobenie počas celej sezóny.

Ako sa zrodilo vaše pôsobenie medzi „havranmi“?
– Rozprával som sa s agentom, že pokiaľ sa nevyskytne zahraničný angažmán, ktorý by som si prial, bolo by dobré, aby som hrával. Piešťany sa mi ozvali ako prvé a mal som informácie, že je to jeden z najlepších tímov na Slovensku. Nemal som nad čím váhať, mám to blízko domov, poznám tu väčšinu chalanov a zatiaľ som tu veľmi spokojný.
V Piešťanoch máte za sebou prvý týždeň. Ako hodnotíte hokejové prostredie?
– Zatiaľ som veľmi spokojný. Je to tu na profesionálnej úrovni a mužstvo by mohlo pomýšľať na úspech. Mne sa tu páči a uvidíme, čo prinesie liga. Dúfam, že to správne naštartujeme. V kabíne je super atmosféra, je o nás dobre postarané.
Celý rozhovor nájdete v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.

ŠHK 37 pozýva !

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána