„Havrani“ zdolali Nitru 4:3

• 20. augusta 2013, 21:45

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany sa v utorok podvečer postavil k Ďalšiemu prípravnému zápasu, keď na domácom ľade privítali ďalšieho extraligistu z Nitry. Zápas sa hral od začiatku v dobrom tempe a bolo vidieť, že obe mužstvá majú extraligovú kvalitu. V prvej tretine „havrani“ prehrávali 0:1 no v priebehu 40 sekúnd otočili skóre po góloch Melichárka a Lušňáka. Zostávajúce dve tretiny sa skončili rovnakým skóre 1:1, keď sa za Piešťany ešte presadili Biro a Holovič. Nitra sa pokúšala v závere vyrovnať, no brankár Ondrejka sa prekonať nenechal a udržal víťazstvo 4:3 pre „havranov“.

ŠHK37 Piešťany – HK Nitra 4:3

(2:1,1:1,1:1)

Góly:
08:29 Kováčik Miroslav (Rapáč Branislav)
15:06 Melichárek Tibor (Nemec Vladimír, Brňák Tomáš)

15:40 Lušňák Patrik (Románek Ján)

22:31 Biro Marek (Ručkay Jakub, Holovič Marcel)

25:13 Tománek Roman (Pupák Miroslav, Nádaždi Tomáš)

42:05 Holovič Marcel (Ručkay Jakub)

59:27 Chrenko Tomáš (Ordzovenský)

Divákov: 778
Zostava ŠHK 37 Piešťany:

Brankár: Ondrejka Jozef

Obrancovia: Drgoň Adam, Filip Richard, Cuník Matej, Brňák Tomáš, Škadra Martin, Biro Marek, Bučka Tomáš, Hruška Antonín

Útočníci: Saliji Samir, Nemec Vladimír, Melichárek Tibor – Románek Ján, Schmidt David, Lušňák Patrik – Ručkay Jakub, Holovič Marcel, Stupka Václav – Šišovský Peter, Toman Michal, Chylo Martin

Zostava HK Nitra:

Brankár: Kristan Robert

Obrancovia: Rais Matúš, Milo Dušan, Ďurkech Juraj, Ordzovenský Peter, Konig Peter, Nádaždi Tomáš, Bača Martin, Kuzma Filip

Útočníci: Rapáč Branislav, Tománek Roman, Pupák Miroslav, Hamrák Matej, Bajtek Filip, Chrenko Tomáš, Kmeč Andrej, Piačka Edmund, Kováčik Miroslav, Varga Branislav, Hrazdíra David, Novák Lukáš