Letný tábor pre hendikepované deti nemal chybu

  • Kultúra a spoločnosť
  • 16. augusta 2013, 15:31
  • Autor:inz

Občianske Združenie Serviam zorganizovalo počas letných prázdnin denný tábor pre hendikepované deti a mladých ľudí z Piešťan a okolia.

„Najprv sme šli do divadla a potom podnikli výlet na Bakchus vilu, kde sme si užili kopec srandy,“ povedala jedna z organizátoriek tábora, Zuzana Pažitná z Brunoviec. „Vlastnoručne sme si vyrobili náramky priateľstva, pokreslili si šatky a pomaľovali tričká.
Tie sa nám teda vydarili! Určite nás v nich stretnete niekde v Piešťanoch,“ poznamenali dievčatá. Príslušníci mestskej polície porozprávali deťom o svojej práci a požičali im na skúšku svoje šiltovky a prilby. Nechýbali ani súťaže a záverečné vyhodnotenie a odovzdávanie medailí. „Počas tábora sme si sami upiekli vynikajúcu tortu, zjedli sme ju na posedenie. Tiež sme podnikli výlet na Ranč pod Babicou.
Spoznali sme nových ľudí a všetci sme sa skamarátili. Medzi nami boli aj dobrovoľníci – dve Terezky a Matúš, ktorým patrí veľké poďakovanie. Prežili sme spolu dva krásne prázdninové týždne, na ktoré nám zostanú spomienky,“ dodala Z. Pažitná. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 18. mája 2024
Meniny má Viola, zajtra Gertrúda