Cenné víťazstvo MFK Vrbové nad Dominom Bratislava

• 7. júna 2013, 08:27
  • Autor:ps(m)

Futbalisti MFK Vrbové bojujú v posledných kolách tretej ligy o každý bod, pretože im hrozí zostup do nižšej súťaže. V jarnej časti Vrbovčania musia bojovať nielen na trávnikoch, ale aj s nedostatkom hráčov, ktorý chýbajú kvôli zraneniam. V sobotnom zápase 28. kola si však pripísali po výhre 1:0 nad bratislavským Dominom tri body.

V zápase dvoch mužstiev, ktoré ešte nemajú istotu záchrany, začali oba tímy veľmi aktívne a bojovne. Prvú strelu poslal už v druhej minúte domáci Andrísek z diaľky nad bránku. O dve minúty kopali Vrbovčania nepriamy kop z 25 m, Sumer poslal center Mihokovi na hlavu, ktorý loptu usmernil tesne nad spojnicu. V 14. min kopali hostia dvakrát roh, ale brankár Rýzek loptu vyrazil. Na druhej strane v 17. min bol odpískaný faul v pokutovom území na Štoru, ktorého „sprešovali“ brankár Slovenčiak s Čambalom. Faulovanéfo Štoru odviezli s otrasom mozgu do piešťanskej nemocnice. Nariadenú jedenástku premenil P. Táčovský – 1:0.