Nové byty s overeným partnerom

  • Spravodajstvo
  • 25. apríla 2013, 15:41
  • Autor:red.

Práve v týchto dňoch sa len na skok od centra Piešťan rozbehla výstavba nových bytov do osobného vlastníctva – projekt „Bytovky Borovce“.

Ide o overený projekt výstavby moderných bytov nie len pre mladých, ktorý je pokračovaním už troch úspešne dokončených bytoviek v Trebaticiach. Nové byty ponúkajú overenú kvalitu, príjemné prostredie, dodatočné benefity a garanciu výhradného partnera – predajcu DOMOSS.

DOMOSS je overeným partnerom projektu „Bytovky Borovce“. Ambíciou DOMOSS-u je byť v spoľahlivým partnerom pre bývanie v každom projekte.
Tak, ako pri Trebatickom projekte, aj teraz ponúka DOMOSS spolu s investorom pre každého kupujúceho nového bytu obľúbený benefit: 700-eurovú poukážku.

Dnes si za 700 eur môžete kúpiť naozaj veľa – napríklad nový televízor aj práčku i DVD prehrávač – čiže elektro výrobky, ktoré  využijete každý deň.
Opýtajte sa 33 majiteľov nových bytov v Trebaticiach, ako oni využili svoj šek od DOMOSSu.
Viac informácií o bytovkách v Borovciach nájdete tu a aktuálnu ponuku produktov Domossu si pozriete tu.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 6. júla. Tento deň je Medzinárodným dňom bozkávania. Meniny má Patrik, Patrícia.
  • 06.07.2025, 00:04
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 7. júla. Tento deň je Dňom čokolády a Medzinárodným dňom družstiev. Meniny má Oliver.
  • 07.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 8. júla. Tento deň je Svetovým dňom alergií a Dňom videohier. Meniny má Ivan.
  • 08.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 5. júla. Tento deň je Sviatkom sv. Cyrila a Metoda. Meniny má Cyril a Metod.
  • 05.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 8. júla 2025
Meniny má Ivan, zajtra Lujza